Loading...

کارگاه های بلند مدت

کارگاه های بلند مدت

این نوع از کارگاه ها ترمیک و به نحوی می توانند جایگزین مهد کودک باشند.
البته با یک وجه تمایز بسیار متفاوت و مهم، بدین شرح که روند آموزش و پرورش کودکان در این کلاس ها به هیچ وجه یک امر روتین و محدود به یکسری فعالیتهای مرسوم در مهدها مثل خمیر بازی، تماشای کارتن، رفتن به اتاق بازی و خواندن شعر نمی شود . همچنین در مهد ها به علت تعدد کودکان و رفت و آمدهای اجتناب ناپذیر، پرسنل و اولیاء، نیمی از وقت مفید مربی ها صرف متمرکز ساختن ذهن کودکان و برقراری مجدد نظم می شود.
حال آن که موسسه پیله ابریشم با ثبت نام تعداد محدودی از متقاضیان از طریق یک آزمون استاندارد و در عین حال سرگرم کننده برای بچه ها برای لحظه لحظه فرزندان شما برنامه ریزی کرده و به ارزش سرمایه زمانی کودکان در این دوره کوتاه و تاثیر گذار 3 تا 5 سال واقف است.
علاوه بر این کودکان از امتیازهای رفتن به مهد نیز همزمان برخوردار می شوند، مانند دستیابی به حس استقلال، لذت زندگی اجتماعی خارج از خانه و تجربه دوستیابی، پرورش اعتماد به نفس ، توانایی ابراز احساسات و خواسته ها ، کار گروهی و....

کلیات روش و طرح درس زبان انگلیسی بدین گونه است:
بر اساس پژوهش های انجام شده، ثابت شده فراگیران 3 تا 6 سال مستعد ترین گروه زبان آموزان هستند که با استفاده از کتابهای موثر و جذاب پاکتس قادر خواهند بود بعد از مدتی جملات ساده انگلیسی را درک و تولید کنند. در این مجموعه شاد فراگیران از طریق شعر، بازی، کار دستی و نقاشی نه تنها به زبان، بلکه به مقوله فراگیری نیز علاقه مند می شوند. این مجموعه با تمام ابزار کمک آموزشی آن که شامل کتاب کار، پیکچر کارت، پاپت و سی دی های صوتی، تصویری و بازی است تدریس می شود.

در این موسسه مجموعه کتابهای پاکتس، جولی فونیکس (Jolly Phonics) و phonics readers تدریس می شوند و فراگیران علاوه بر تسلط بر مهارتهای شنیداری و گفتاری به طور همزمان خواندن و نوشتن را نیز به سادگی و به طور کامل فرا می گیرند.
در تمام ایام هفته کودکان، یک کلاس تخصصی خواهند داشت که شامل نمایش خلاق، بازی و موسیقی، فلسفه برای کودکان(p4c)، تاریخ هنر و هوش حرکتی می باشد.
لازم به ذکر است که تمامی کلاس های فوق الذکر توسط مدرسین متخصص همان رشته برگزار می شود.


نظرات

ارسال نظر